Nettverk

I 2007 opprettet Helsedirektoratet gjennom satsningen «Fritid for alle» seks fylkesvise faglige nettverkene for kommuner og bydeler som ønsker å styrke og videreutvikle tjenester innenfor fagfeltet støttekontakt, kultur- og fritidsdeltakelse. Over 60 norske kommuner deltar i nettverkene som idag drives av kommunene selv i et samarbeid med knutepunktet Fritid for alle som er organisert ved Nasjonal kompetansetjeneste for barn og unge med funksjonsnedsettelser

Ønsker du kontakt med fagpersoner i ditt distrikt eller har et spørsmål du ønsker å snakke om så kontakt gjerne koordinatoren i «ditt» fylke:

Oslo, Akershus, Østfold, Hedmark og Oppland

Hordaland og Sogn og Fjordane

Solvor Sandmark_180x270.jpg Sonja Engdal_180x270.jpg

Solvor Sandmark
e-post: solvor.sandmark@gjovik.kommune.no
Telefon 61189639  

Sonja Engdal
e-post: sonja.engdal@bergen.kommune.no
Telefon 55565449 

Hordaland og Sogn og Fjordane

Buskerud, Vestfold og Telemark

Lin Kristin Hellesø_180x270.jpg Lena Martinsson_180x270.jpg

Lin-Kristin Hellesø
e-post: Lin-Kristin.Helleso@bergen.kommune.no
Telefon 55565493

Lena Martinsson
e-post: lena.martinsson@drmk.no
Telefon 48227161

Rogaland og Agder

Trøndelag og Møre og Romsdal

Stine Merethe Paulsen_180x270.jpg Guro Ekrem Wormdal_180x270.jpg

Stine Merete Paulsen
e-post: stine.merete.paulsen@sandnes.kommune.no
Telefon 51337552

Guro Ekrem Wormdal
e-post: guro.wormdal@orkdal.kommune.no
Telefon 72483162

Finnmark, Troms og Nordland

Nasjonal koordinator

Tonee Cesilie Thomassen.jpg anders_midtsundstad_180x271.jpg

Tonee Cecilie Thomassen
e-post: tont@alta.kommune.no
Telefon 78 45 54 28

Kontakt Anders Midtsundstad
e-post: Anders.Midtsundstad@vhss.no
Telefon 90130797

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler (cookies) slik at vi kan yte deg bedre service. Informasjonskapslene blir hovedsakelig benyttet for trafikkmåling og optimalisering av tjenesten. Du kan også lese mer om vår bruk av informasjonskapsler.
Lukk